Onur Büyüktopçu isyan etti! ‘Bu işi sanat için değil, para için yapıyorlar’

Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun başrollerini paylaştığı, 2015-2017 yılları arasında Star TV’de ekranlara gelen ‘Kiralık Aşk’ dizisindeki ‘Koriş’ rolüyle şöhreti yakalayan 41 yaşındaki oyuncu Onur Büyüktopçu, geçtiğimiz gece bir mekan açılışına katıldı.

Önceki günlerde “Yapımcılar ya ‘Koriş’ gibi olmamı istiyorlar ya da başka rol getirmiyorlar. Hep aynı insanları görmekten sıkıldım” açıklamasında bulunan ünlü isim, gazetecilerin sorularına yanıt verdi.

“PROGRAM BİTTİ, BENİ ENGELLEDİLER”

Kendisine teklif gelmediğini de dile getiren Büyüktopçu, sitem ederek şu ifadeleri kullandı:

Sektörde genelde yalaka olan insanlar var. Ben samimi olmayı tercih ediyorum. Program çekerken çok popülerdim. Kim popülerse onun yanına yaklaşıyor insanlar. Program çekerken herkes yazıyordu, şöyle iyisin böyle iyisin diye. Sonra program bitti beni engellediler. Çok tuhaf geliyor bana.

“HİÇBİRİSİ DOST DEĞİL”

Sektörde bir çok insanın dost gibi gözüktüğünü söyleyen oyuncu, “Dost gibi oluyorlar ama hiçbirisi dost değil. Arkadaş olunabilir ama dostluk farklı. Böyle bir insan yok bence” şeklinde konuştu.

“Ben kamera arkasından geldim” diyen Onur Büyüktopçu, “Yıllardır bazı insanları ön planda tutmaya çalışıyorlar. Yurt dışı satışı var diye onları tercih ediyorlar. Bu işi sanat için değil, para için yapıyorlar. Tamam para önemli ama sanat da önemli değil mi?” dedi.

“OYUNCULARIN ÇOĞU KABİLİYETSİZ”

Son dönemdeki oyuncular ve diziler hakkında da konuşan Büyüktopçu, “Oyuncuların çoğu da kabiliyetsiz. Birisi bitiyor dizilerin, ötekisi başlıyor. Niye hemen bitiyor? Kabiliyetsizler çünkü bir çoğu, o yüzden” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx