MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek, yapılan hayırlı olsun ziyaretlerinde konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Bornova Belediye Başkanı Ömer Eşki, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Eşki, ziyarette Başkan Ferdi Zeyrek’e hediye takdiminde bulunan Başkan Ömer Eşki, Manisa’ya daha önce geldiğini ve birçok ilçesini gezdiğini söyledi. Hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Eşki ve beraberindeki heyet, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek’e çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Zeyrek, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, 31 Mart 2024 seçimlerinde Bornova Belediye Başkanlığı görevine gelen Ömer Eşki’ye hayırlı olsun dileklerini ileterek, çalışmalarında başarılar diledi.
Related Posts
Luton Havaalanı’nda korkutan yangın
Londra’daki Luton Havaalanı’nın otoparkında çıkan yangında yaklaşık 1200 aracın hasar gördüğünü ve uçuşların bugün öğleden sonraya kadar durdurulduğunu açıkladı.
MSÜ Askeri Öğrenci Aday Tercih İşlemleri 10 Mayıs’ta Son Bulacak
Milli Savunma Üniversitesi’nde (MSÜ) askeri öğrenci aday tercih işlemleri, 10 Mayıs 2024 tarihinde sona erecek. 3 Nisan 2024 tarihinde başlayan tercih işlemleri, Milli Savunma Bakanlığı’nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda duyuruldu. Tercih işlemleri https://personeltemin.msb.gov.tr/ internet adresinden yapılacaktır.
KYK Kız Yurdu’nda bir öğrenciye mermi isabet etti!
KYK Kız Yurdu’nda bir öğrenciye mermi isabet etti!