İbrahim Tatlıses ve Mehmet Ali Erbil’e tepki: Torunları yaşındaki kızlara bakmasınlar!

Yeni şarkısı ‘Üstadım’ için kamera karşısına geçen oryantal Didem Kınalı, önceki gün Seyrantepe’de bulunan stüdyosuna gitti. Yeni şarkısının klip çekimini gerçekleştiren Kınalı, kırmızı derin yırtmaçlı elbisesiyle göz kamaştırdı. Klip çekimi öncesi gazetecilerle bir araya gelerek kendisine yöneltilen sorulara cevap veren güzel şarkıcı, Yıldız Tilbe’nin kendisine uğurlu geldiğini ifade etti.

“YILDIZ TİLBE’NİN ALLAH VERGİSİ BİR YETENEĞİ VAR”

Kınalı, “Yıldız Tilbe bana hep uğurlu geldi. Sağ olsun desteğini bir an olsun esirgemiyor. Dün gece de beraberdik. Bizler kahve içerken balkonda 5 dakikada bana yeni bir şarkı besteledi. Allah vergisi özel bir yeteneği var bu anlamda” dedi.

Daha önceki röportajlarında yaptığı, “Zengin erkekler şişko ve çirkin oluyor, bende hep fakirleri çekiyorum” açıklaması hatırlatılan Kınalı, “Espri olsun diye söyledim ama baya bir tepki çekmiştim. Buradan tüm zenginlere selam yollamak istiyorum, lütfen beni yanlış anlamasınlar” diyerek kahkahalara boğuldu.

“GÜZELLİK MERKEZİNDE BU KADAR PARA VARSA BİZ DE AÇALIM”

Sosyal medya fenomenlerinin ultra lüks hayatları hakkında yöneltilen soruya da içtenlikle cevap veren ünlü isim, “Eskiden Koç’lar Sabancılar vardı, fenomenler onları da geçti. Biz hafta sonu gelse de işe gitsek diye bekliyoruz, bazıları parayı götürüyor. Güzellik merkezlerinde bu kadar para varsa biz de açalım kardeşim,” nedir bu!” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

“İPİN UCUNU KAÇIRMIŞ BUNLAR!”

İbrahim Tatlıses ve Mehmet Ali Erbil’in tekrardan evlenmek istedikleri hatırlatılan Kınalı, çarpıcı bir açıklama yaparak şu ifadeleri kullandı:

Yaşıtları torun tombalak seviyorlar ama ne fayda, onların durulacağı yok. 40’ından sonra azanı teneşir paklar derler. Ne diyeyim ben? Herkes yaşının olgunluğunu yaşamalı. Torunları yaşındaki kızlara da bakmasınlar bir zahmet. 5-10 yaş tamam diyoruz da, 40 yaş farkı nedir arkadaş, ayıp gerçekten! Ben hadi çok aşık oldum diyelim, anca kendimden 5-10 yaş büyük birisiyle birlikte olabilir. Ama bunlar ipin ucunu kaçırmış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx