Zehra Çilingiroğlu tatilde! Annesini dinlemeye geldi

Posted by

Bir döneme damga vuran çiftlerden Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu, 8 yıl evli kaldıktan sonra 2005 yılında boşanmışlardı. Bu evliliklerinden Zehra adında bir kızları olan ikili, boşandıktan sonra arkadaşlık ilişkilerini sürdürmeye devam ediyor.

“KİME BENZİYOR?”

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve ailesiyle sık sık paylaşım yapan Kaya Çilingiroğlu, geçtiğimiz sene kızı Zehra ile çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

Instagram hesabında 58 bin takipçisi bulunan Kaya Çilingiroğlu, kızı Zehra Çilingiroğlu ile golf sahasında verdiği poza, “Kime benziyor?” mesajını yazmıştı.

Çilingiroğlu’nun eski eşi, ünlü şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar ise sosyal medyayı ikiye bölen bu soruya kayıtsız kalamamış ve “Bana” yorumunu yapmıştı.

“BABAANNESİNE BENZİYOR”

Fotoğrafa çok sayıda yorum gelirken, 24 yaşındaki Zehra Çilingiroğlu’nu annesi ve babasının yanı sıra babaannesine benzeten kullanıcılar da olmuştu. Kısa sürede gündem olan bu gönderiye, “Babasına benziyor”, “Kesinlikle Hülya” ve “Babaannesine çok benziyor” gibi mesajlar yazılmıştı.

“ANASININ KIZI”

Zehra Çilingiroğlu, öncesinde ise babası Kaya Çilingiroğlu ile golf turnuvasına katılmıştı. Babasıyla birlikte tüm rakiplerini yenen Çilingiroğlu, ödülün sahibi olmuştu.

Kızıyla gurur duyan Hülya Avşar, o anları Instagram hesabından paylaşmıştı. Avşar, gönderisine; “Anasının Kızı” notunu düşmeyi de ihmal etmemişti.

ANNESİNİ DİNLEMEYE GELDİ

Zehra Çilingiroğlu, son olarak geçtiğimiz gün Bodrum’da yer alan bir otelin sahilinde objektiflere takıldı. Annesi Hülya Avşar’ı dinlemek için gelen Çilingiroğlu, güzel havanın ve denizin tadını çıkardı.

Kırmızı bikinisi ile tüm bakışları üzerinde toplayan ünlü isim, bol bol fotoğraf çektirip yüzerek günü geçirdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.