TRT1’in yeni dizisi Neşeli Günler’e peş peşe transfer! O isimleri görünce şaşıracaksınız

Yaz sezonu itibariyle ekran macerasına atılacak olan Goya Entertainment imzalı Neşeli Günler dizisi için nefesler tutuldu. Ekin Atalar’ın senaristliğini üstleneceği Neşeli Günler dizisi hakkında ekran başındakilerin merak ettiği ayrıntılar yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Yönetmenliğini Şahin Altuğ’un yapacağı öğrenilen Neşeli Günler projesinin başrolünde hangi isimlerin yer alacağı netlik kazandı.

Son olarak Gül Oğuz’un yapımcısı olduğu Elbet Bir Gün dizisiyle kameralar karşısına geçen ve burada üstlendiği Nesime Baykan karakteriyle adından söz ettiren Şebnem Bozoklu, TRT1’in yeni dizisi Neşeli Günler’le anlaşma sağladı. 2008 – 2010 yılları arasında ATV’de yayına giren TMC Film imzalı Canım Ailem dizisiyle iddialı bir çıkış yakalayan Şebnem Bozoklu, şimdi de Neşeli Günler dizisiyle seyircilerin karşısına geçmeye hazırlanıyor. Bilindiği üzere Neşeli Günler’in başrol oyuncusu Şebnem Bozoklu, Selena, Galip Derviş, Ulan İstanbul, Altınsoylar, Gel Dese Aşk, Babam Çok Değişti gibi yapımlarda boy göstermişti.

Oyunculuk kariyerine ilk adımı Bizim Evin Halleri dizisiyle atan ve burada rol aldığı ‘Samet Polat’ karakteriyle oyunculuk deneyimi elde eden Tolga Tekin de Neşeli Günler dizisine katılıyor. Kuruluş Osman dizisinde üstlendiği ‘Samsa Çavuş’ karakteriyle geniş kitlelerin yakından tanıdığı bir isim haline gelen Tolga Tekin, Neşeli Günler’de ‘Mustafa’ karakteriyle gümbür gümbür geliyor. Neşeli Günler’de Şebnem Bozoklu ile beraber başrolü paylaşacak olan Tolga Tekin, Deniz Yıldızı, Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm / Ankara Yanıyor, Muhteşem Yüzyıl, Paramparça, Vatanım Sensin, Akıncı ve Taçsız Prenses gibi projelerde yer almıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir