Tekirdağ’da iki sevgilinin vefatına ait yeni detaylar ortaya çıktı

Posted by

Tekirdağ’da iki sevgilinin 25 metrelik uçurumdan atlayarak hayatını yitirmelerine ait müthiş detaylar ortaya çıktı. Görgü şahitleri, kıskançlık yüzünden çıkan hengamede Selçuk Çetiner’in tartıştğı sevgilisi Mehlika Derici’yi evvel iteklediği daha sonra ‘ölürsek birlikte öleceğiz’ diyerek kucaklayıp, vefata atladıklarını anlattı.

ÖNCE İTTİ, SONRA KUCAKLAYIP ATTI

Merve Y. isimli görgü şahidi olayın tesiriyle şoka girdiğini anlatarak tabirinde “Benim doğum günümdü. Cümbüş yerinden çıktığımızda alkollüydük. Polis çevirmesini görünce arkadaşlarımızı uyardık. Selçuk, bunun üzerine polisten kaçmak için Aşıklar Doruğu’na gerçek arabayla çıktı. Biz de peşinden gittik. Aralarında kıskançlık yüzünden hengame çıktı. Evvel Mehlika’yı itti. Biz yerden kaldırdık. Daha ne olduğunu anlayamadan ‘ölürsek birlikte öleceğiz’ deyip, Mehlika’yı kucaklayıp, uçurumdan aşağıya atladı” dediği öğrenildi.

Sabah’ın haberine nazaran, Merve Y.’nin erkek arkadaşı Arda Tolunay Y. ise sözünde, arkadaşları Mehlika Derici, Selçuk Çetiner, kız arkadaşı Merve Y. (32) ve başka 6 arkadaşı ile birlikte kız arkadaşının doğum gününü kutlamak için balık restoranına gittiklerini belirtti.

Restorandan çıktıktan sonra Marmaraereğlisi deniz feneri tarafına otomobilleriyle gittiklerini, burada da bir süre oturduklarını ve alkol aldıklarını söyledi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.