PlayStation oyunları Steam’de yüzde 75’e varan indirime girdi

Posted by

PlayStation Studios’un Steam’de yer alan oyunları arasında God of War, Days Gone, Horizon Zero Dawn gibi ilk olarak PlayStation’a özel olarak çıkan oyunlar Steam’de yayıncı indirimi ile yüzde 75’e varan indirime girdi.

  • God of War –263,20 TL (-20%)
  • Horizon Zero Dawn Complete Edition –131,60 TL (-60%)
  • Days Gone – 131,60 TL (-60%)
  • Predator: Hunting Grounds – 62,25 TL (-75%)
  • Helldivers Dive Harder Edition – 22,24 TL (-75%)
  • Uncharted Hırsızlar Mirası Koleksiyonu – 329,00 (-0%)

PlayStation Studios’un Steam’deki yayıncı indirimine gitmek için buraya

PLAYSTATION STUDIOS

Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios, Sony Interactive Entertainment’in video oyunu geliştirme bölümüdür. Şirket, 14 Eylül 2005 tarihinde SCE Worldwide Studios adıyla kurulmuş olup Nisan 2016’da Sony Computer Entertainment (SCE) and Sony Network Entertainment International bölümlerinin birleşmesiyle günümüz adını almıştır.

SIE Worldwide Studios, SIE içindeki tamamen sahip olunan geliştirme stüdyolarını denetleyen tek bir iç birimdir. Tüm bilgisayar eğlence yazılımlarının SIE’nin sahip olduğu tüm stüdyolar tarafından yaratıcı ve stratejik olarak geliştirilmesinden ve üretilmesinden sorumludur ve bunların tümü tipik olarak PlayStation konsol ailesi için özel olarak üretilir.

PlayStation 5’in 2020’de piyasaya sürülmesiyle Worldwide Studios, “PlayStation Studios” adı altında dahili veya harici olarak geliştirilmiş tüm sürümleri markalamayı planlamaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.