Öğretmenevi konaklama fiyatları ne kadar 2022? Öğretmenlere öğretmenevinde yüz kaç indirim yapılacak?

Posted by

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’den binlerce öğretmeni sevindirecek müjde geldi.

Öğretmenlerin zorlanmaması ve öğretmenevlerinde rahat kalmalarını isteyen Özer, bu husus hakkında ayrıntılandırma yaptı.

Konuya ait ayrıntıları merak edenler, “Öğretmenevi konaklama fiyatları ne kadar 2022? Öğretmenlere öğretmenevinde yüz kaç indirim yapılacak?” sorularını gündeme getirdi.

Peki,Öğretmenevi konaklama fiyatları ne kadar 2022? Öğretmenlere öğretmenevinde yüz kaç indirim yapılacak? İşte karşılığı…

Öğretmenevi konaklama fiyatları ne kadar 2022?v Öğretmenlere öğretmenevinde yüz kaç indirim yapılacak?

Öğretmenlerin öğretmenevlerinde yüzde 50 indirimli konaklayabilmesiyle alakalı yeni bir düzenleme yapıldığını duyuran Ulusal Eğitim Bakanı Özer, şunları kaydetti:

“17 Haziran’da 2021-2022 eğitim-öğretim yılı tamamlandıktan sonra, tüm yaz uzunluğu okul yöneticilerimizle hazırlık toplantıları yaptık. Öğretmenlerimiz ve okul yöneticilerimizle daima birlikteyiz.

Öğretmenlerimizin bize ilettiği talepleri kıymetlendirerek onların çalışma şartlarını düzgünleştirmek için yeni bir adım attık.

Düzenlemeye ait yazıyı vilayetlerimize gönderdik. Bugünden itibaren öğretmenlerimiz öğretmenevlerinde yüzde 50 indirimle konaklayabilecek.”


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.