Netflix, Cem Yılmaz dizisi Erşan Kuneri’nin ilk fragmanını yayınladı!

Posted by

Netflix Türkiye, bugün Instagram hesabından Cem Yılmaz’ın önümüzdeki günlerde yayınlanacak dizisi Erşan Kuneri için resmi fragman yayınladı. Erşan Kuneri karakteri, karşımıza ilk olarak G.O.R.A ve Arif V 2016 filmlerinde çıkmıştı.

Cem Yılmaz, uzun süredir Erşan Kuneri karakteri ile ilgili bir proje yapmak istediğini belirtiyordu. Çekimleri tamamlanan 8 bölümlük dizi, bir durum komedisi olarak ilerleyecek. Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

Kararsızlar buraya: Netflix’teki en iyi fantastik film ve diziler!

Erşan Kuneri, 13 Mayıs tarihinde Netflix’te!

Netflix Türkiye, bugün Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Kuneri Film Sunar: yedi film birden” açıklamasını yaptı. Erşan Kuneri’nin dizisinin ana konusu olacak bu açıklama, film hakkındaki yeni düşünceleri de ortaya çıkardı.

View this post on Instagram

A post shared by Netflix Türkiye (@netflixturkiye)

Yeni çıkacak Netflix dizisi, ortalama olarak 45 dakikalık 8 bölümden oluşacak. Bir durum komedisi (sitcom) olarak ilerleyecek dizinin ilk sezonu, toplamda 6 saat sürecek. Dizinin oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz başta olmak üzere Ezgi Mola, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya, Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu ve Uraz Kaygılaroğlu yer alacak.

Dizinin konusu ise erotik film yapımcılığından sıkılan Erşan Kuneri’nin diğer film türlerine el atmasını anlatacak. Erşan Kuneri karakteri, erotik film sektöründen arkadaşları olan Alev, Feride, Altın Oran, Mami, Seyyal ve Payro Kemal karakterlerini bir araya getirerek “gerçek bir film” yapmaya çalışacak.

Yedi film çeken Erşan Kuneri; korku filminden sosyal mesajlı filme hatta İran sinemasına kadar birçok yeni türde film deneyecek. Dizinin çekildiği zaman ise 1970 sonu 1980 başı olarak geçiyor. İkinci sezonun gelip gelmeyeceği ise şimdilik belirsiz durumda.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Erşan Kuneri dizisinin fragmanı sizce nasıl? Düşüncelerinizi Yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.