Menajeri Mesut Özil ve İsmail Kartal ortasında yaşananları anlattı

Posted by

Fenerbahçe’de takım dışı bırakılan Mesut Özil, kontratı bitene kadar sarı lacivertli kadroda kalacağını duyurmuştu. Bunun üzerine İngiliz basınına konuşan Mesut Özil’in menajeri Erkut Söğüt, Vitor Pereira’dan sonra vazifeye getirilen Teknik Yönetici İsmail Kartal ve yıldız futbolcunun neden tartıştığını anlattı.

Fenerbahçe’nin dönem başındaki hocası Vitor Pereira ile de meseleler yaşayan 33 yaşındaki Mesut Özil’in, fazla müddet alamadığı için Portekizli çalıştırıcı ile ortası açılmıştı. Pereira’nın akabinde teknik yöneticilik koltuğuna oturan İsmail Kartal, Özil’i yedek kulübesine çekince ikili ortasında tansiyon yaşanmıştı.

‘İSMAİL KARTAL’LA TARTIŞTILAR’

Mesut Özil’in takım dışı kalmasıyla sonuçlanan olayla ilgili konuşan Erkut Söğüt, şu sözleri kullandı:

“O her vakit hem saha içinde hem de saha dışındaydı. Mesut her oyuncu üzere 90 dakika oynamak istiyor. Antrenörü ona fazla mühlet vermedi. Tartıştılar ve uyuşmazlığa düştüler. Lakin o profesyonel bir futbolcu. Neler olduğunun farkında ve aptal değil.”

“Şu an daha olgun ve bu bahiste daha rahatlamış durumda. Fenerbahçe ile 2 yıl daha kontratı var. Kadroda kalmak istiyor ve hiçbir yere gitmeyi düşünmüyor.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.