Melis Sezen’in havası söndü! Abla o nasıl ayak?

Posted by

Oyunculuğunun yanı sıra hoşluğu ile de dikkatleri üzerine çeken Melis Sezen Sadakatsiz dizisindeki rolü ile herkesin hayranlığını kazanmıştı. Diziyle bir arada yıldızı parlayan Sezen’in kıyafetleri de herkes tarafından takip ediliyor. Dizinin final yapmasıyla tatile çıkan Sezen, Ege’de bol bol dinleniyor. Sezen tatil fotoğraflarını da paylaşmayı ihmal etmiyor. Son paylaşımı ile magazine bomba üzere düşen Melis Sezen’in ayakları alay konusu oldu. İşte hoş oyuncunun çok konuşulan ayakları.

DİZİ FİNAL ETTİ SEZEN EGE’YE KAÇTI

Ege’de tatilin tadını çıkaran Melis Sezen, bikinili fotoğraflarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Yayınlandığı her kısım ile izlenme rekorları kıran dizi Sadakatsiz’de oynayan Melis Sezen, dizinin final kararından sonra Ege kaçtı. Tatil yeri olarak Ege’yi seçen Sezen, sevenleri için paylaşım yapmaktan geri durmuyor.

AYAKLARI OLAY OLDU

Her paylaşımı olay olan Sezen’in son şezlong paylaşımı ise adeta toplumsal medyada olay oldu. Ayaklarına dikkat eden takipçileri, “Lahmacun küreği’ yorumunda bulundu. Kimileri ise Sezen’e “Abla ayağın kaç numara?” sorusunu yöneltti. İşte Melis Sezen’in yorum yağmuruna tutulan o ayakları.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.