MasterChef’i karıştıran tez: ‘Acun Ilıcalı, o yarışmacıyı göndermek istedi’

Posted by

MasterChef Türkiye yarışı, heyeti ve yarışmacılarıyla toplumsal medyanın gündeminden düşmüyor. Ilıcalı’nın ekranlara taşıdığı yarışta, gerginlikler de eksik olmuyor. Birbirinden farklı yarışmacıların yarıştığı programda bu kez tartışma, argümana nazaran Acun Ilıcalı ve yarışmacı ortasında yaşandı.

HaberGlobal’in aktardığı habere göre; Ilıcalı, yarışmacılar ortasında değişik halleriyle bilinen Fatma Işık Uçar ile tartışmaya girdi. Ilıcalı’nın Uçar’ı göndermek istediği sav edildi.

‘TARTIŞMA YAŞANDI’ İDDİASI

İddialara nazaran ikili ortasında sert bir tartışma yaşandı. Acun Ilıcalı, hallerinden ötürü Fatma Işık Uçar’ı göndermek istedi ancak ortaya yarışmacılar ve üretimin girmesiyle olay sakinleştirildi.

Ilıcalı’nın şefleri ziyareti sırasında tanıştığı Fatma Işık ile bir anda tartışmaya başladığı ve “Sen meskenine git ya! Ben seninle uğraşamam” diyerek yarışmacıyı yarıştan göndermek istediği ileri sürüldü.

YAPIM ORTAYA GİRDİ

Acun Ilıcalı’nın bu reaksiyonundan sonra ortaya İrem Kanan ve üretimin girdiği sav edildi. Ortaya İrem Kanan ve öbür imal takımının girmesiyle Ilıcalı’nın bu karardan vazgeçtiği fakat rastgele bir sorun yaratması durumunda gönderilmesini istediği belirtiliyor.

Konuya ait, taraflardan şimdi resmi bir açıklama gelmedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.