Levent Göktaş ve Sedat Peker’den restleşme: Ortadan adam kaldırma tekliflerini de konuşacağız

Posted by

Necip Hablemitoğlu soruşturmasının firari şüphelisi emekli Albay Levent Göktaş ismine açılan Twitter hesabından dün birtakım paylaşımlar yapıldı. “Güven” sorunu olmaması için dokümanların bugün görüntülü olarak yayınlanacağı duyurulan hesaptan “Beni Sedat Peker’le karıştırmayın” sözü kullanılınca, Sedat Peker de tartışmaya dahil oldu, karşılıklı restleşme yaşandı.

Göktaş’a ilişkin olduğu argüman edilen Twitter hesabından, dün, her şeyi dokümanlarıyla açıklayacağını söylediği bir paylaşım yapıldı. O paylaşımlar şöyle:

1-1959 yılında Niksar’da doğdum. 1980 yılında Kara Harp okulundan mezun oldum. 1995 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldum. 25 yıl TSK Özel Kuvvetlerde tim, tabur ve alay komutanlığı yaptım. 2005 yılında kıdemli albay rütbesinden emekli oldum.

2- 1992 yılında Azerbaycan, 1998-2001 yıllarında Suriye, 2000 yıllarında Kırgızistan’da ve 1993 ve 1997 yıllarında Irak’ta misyon gereği bulundum. Çalışkan ve başarılı bir subaydım. Kırgın olduğum silah arkadaşlarım var. Kullanıldığım durumlar oldu. Hepsini yavaş yavaş açıklayacağım.

3-Bu akşam saat 22.00’de her şeyi dokümanları ile açıklamaya başlıyorum. Yarından itibaren görüntü çekmeye de başlayacağım.”

Twitter hesabından daha sonra Göktaş’ın Silivri Cezaevi’nde çekilmiş bir fotoğrafı paylaşılarak, şu not düşüldü: “Ben oraya bir kez girdim! ikinci defa girmeyeceğim! Oraya girmesi gerekenler girecek! beni kullananlar girecek! Akşam 22.00’de buluşmak üzere. Hürmetlerimle…”

Açıklanacağı söylenen evrakların paylaşılmadığı hesaptan ilerleyen saatlerde yeni paylaşımlar yapıldı:

1-Herkese yeterli akşamlar. İtimat Sorunu olmaması için rastgele bir kuşku olmaması için evrakları de yarın görüntülü bir biçimde açıklayacağım. Daha gerçek olacağını düşünüyorum. Ayrıyeten Gözümün gördüğü hiçbir şeyden korkmadım. Kendimi Harp Okulundan mezun olmuş Teğmen üzere hissediyorum.

2-Yarından itibaren görüntülü anlatımlarım olacak. Net söylüyorum kimileri bu gece uyku uyumasın.Gerçek neymiş yarın görüşeceğiz. Beni Yere göğe sığdıramayıp dar vakitte yanımda olmayanlar k**** kursağında büyüyenler görüşeceğiz. Beni kullanıp bir kenara atanlar kabusunuz olacağım.

3-Siz korunaklı konaklarda kalırken ben sırt çantası ile orada burada geziyordum. K**** kursağında büyüyenler uyumayın lan uyumayın o tuğlayı Yarın çekiyorum. Altta kalanın canı çıksın!

4-Ve şunu aklınızdan çıkarmayın beni Sedat Peker ile karıştırmayın! Devlet denilen aygıtı başınıza geçiririm! Ben yanarsam Siz de yanarsınız net!”

PEKER: ÇEKECEĞİM GÖRÜNTÜLERDE ORTADAN KALDIRMA TEKLİFLERİNİ DE KONUŞACAĞIZ

Levent Göktaş’a ilişkin olduğu argüman edilen hesaptan yapılan “Beni Sedat Peker ile karıştırmayın!” cümlesi nedeniyle, Sedat Peker de tartışmaya dahil oldu. Peker, Emre Olur hesabı aracılığıyla şu paylaşımları yaptı:

1- Biraz evvel @halktvcomtr’yi seyrederken Levent Göktaş’a ilişkin olduğu söylenen bir açıklamadan bahsediyorlardı. Orda bir söz canımı sıktı ‘Beni Sedat Peker’e benzetmeyin devleti başınıza yıkarım’ demiş. Levent abi şayet bu kelamı sen söylemediysen artık söyleyeceklerimden…

2- …dolayı kusura bakma. Beni Sedat Peker’le karıştırmayın demek ne demek ? Kimsin lan sen yavşak, Ankara’ya geldiğimde görüşmelerimizde yarım metre gerimden yürüdüğün gerçekliği ortadayken beni Sedat Peker’le karıştırmayın demek ne demek ? Benim ilgi alanımda…

3- …değildin. Lakin emin ol artık radarıma girdin. Yaşar Baba vasıtasıyla bana teklif ettiğin para ile ortadan adam kaldırma tekliflerini de seçimlere 2 ay kala çekeceğim görüntülerde da konuşacağız. Kimsin lan sen beni Sedat Peker ile karıştırmayın diyorsun?

4- Ulan tüm dünya öğrendi de sen öğrenemedin mi? Dostlarımla eşit olmayı kabul ederim üstünlük taslamam lakin kimsenin beni küçültmesine müsaade vermem.Kibrit kutusuna girmeye hazır ol. Seni de kibrit kutusuna sokacam. Kelam namus göreceksin. Zekaya hürmet duymayı sen de öğreneceksin.”

GÖKTAŞ’TAN CEVAP: TAYYİP ABİ HELALLEŞECEĞİZ DEDİN, NE OLDU O KONU?

Peker’in paylaşımlarının akabinde kendisine karşılık veren Göktaş, “Sedat Peker, Bana y***** demişsin! 2 yıldır üç beş tane soytarı’nın kasetini yayınlamaktan Öbür ne yaptın? Tayyip abi helalleşeceğiz dedin? Ne oldu o konu? Madem o kadar yüreklisin? Evet sen olmadığımı herkes görecek!!! Misli ile iade ediyorum hakaretini!!” dedi.

Göktaş daha sonra iki paylaşım daha yaparak, Özel Kuvvetler periyodunu atıf yaptı:

1-Ayrıca Sedat Peker küfür hakaret sahibini küçültür. Bana klavye delikanlılığı yapma. Elinden geleni de arkasına koyma. Sen Ankara koridorlarından bahsediyorsun. Ben 100 sefer meyyit bölgesinden girdim çıktım Kuzey Irak’ta. Meyyit bölgesi ne demektir bilir misin sen?

2-%100 PKK’nın atış hakimiyetinin olduğu noktalardan girdim çıktım ben. Sen bana Ankara koridorlarından bahsediyorsun. Benim misyon yaptığım yerleri rüyanda görsen korkarsın. Elinde geleni arkasına koyan namerttir. Azdan az çoktan çok masraf. Varsa belgen buyur. İftira atmakla olmaz.” (HABER MERKEZİ)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.