‘Kızılcık Şerbeti’nden yeni fragman: “Ertuğrul Bey göründüğü gibi bir adam değil, tehlikedesiniz”

Show Tv’de yayınlanan ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisi, son olarak 48’inci bölümüyle izleyicilerle buluştu. Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı dizinin yönetmenliğini Ketche üstleniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz yer alıyor.

48’iİNCİ BÖLÜMDE NE OLDU

Abdullah’ın kalbi yaşadıklarını kaldıramamış ve bir kalp krizi geçirmiştir. Ömer’in onu merak ederek yanına gelmesiyle hayata tutunacak ancak bir süre hastanede kalması gerekecektir. Bu kötü olay tüm ailenin yeniden bir araya gelmesine neden olur. Abdullah’ın rahatsızlandığını öğrenen Alev, ilk uçakla şehre dönse de Abdullah’a ulaşması hiç de kolay olmayacaktır.

Ömer, Görkem’i daha yakından tanıma girişimlerini sürdürmektedir. Umut, kendini bol para kazanmanın keyfine iyice kaptırmış, gitgide iyice riskli işlere bulaşmaya başlamıştır. Ertuğrul’un dernekte verdiği davet birçok kişinin gerçek duygularını ortaya çıkaracaktır.

Mustafa’nın karısına olan şüpheleri gittikçe büyümektedir. Bu nedenle ona kötü davranmaya başlamış, bu durum tüm ailenin dikkatini çekmeye başlamıştır. Bu konuda yapacağı hareket Nilay tarafından çok daha büyük bir hamleyle karşılık görürken herkes hayatının şokunu yaşar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx