Karayollarında son durum

Posted by

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durumu bültenine nazaran, İzmir-Çeşme Otoyolu‘nun 1-8. kilometrelerinde (Güzelbahçe-Urla kesimi) ekolojik köprü imal çalışmaları nedeniyle yolun bir kısmı araç trafiğine kapatılacak ve geçişler öbür kısımdan iki taraflı devam edecek.

Akçakoca-Düzce yolunun 27-30. kilometrelerinde üstyapı tamir çalışmaları sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından (Düzce-Akçakoca istikametinden) iki taraflı sağlanıyor.

Turgutreis-Güllük yolunun 0-12 ve 12-53. kilometrelerinde Halikarnas Granfondo Bisiklet Yarışları hasebiyle saat 14.00’e kadar yolun bir kısmı trafiğe kapatıldı. Bu kesimde ulaşım başka kısımdan iki istikametli sürdürülüyor.

Taşucu-Silifke yolunun 50-54. kilometrelerinde (Boğsak mevkisi) patlatmalı imal çalışmaları nedeniyle 15.00-16.30 saatlerinde ulaşım denetimli devam edecek.

Sinop-Samsun yolunun 8. kilometresinde bulunan Çiftlikköy Tüneli’nde bakım ve tamirat çalışmaları sebebiyle ulaşıma servis yolundan müsaade veriliyor.

Manavgat-Alanya-Gazipaşa yolunun 48-49. kilometrelerinde meydana gelen yol çökmesi hasebiyle ulaşım servis yolundan sağlanıyor. Bu kesimde şoförlerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri değer taşıyor.

Yusufeli-Uzundere yolunun 40-47. kilometrelerinde şev muhafaza çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli sürdürülüyor.

Karabük-Kastamonu vilayet sınırı-Araç-Kastamonu yolunun 8. kilometresindeki heyelan sebebiyle Kastamonu-Karabük istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım başka istikametten iki taraflı gerçekleştiriliyor.

Giresun-Gümüşhane vilayet sınırı-Kürtün-Torul yolunun 44. kilometresinde Yeni Kürtün Tüneli çıkışındaki heyelan hasebiyle Torul-Kürtün istikameti trafiğe kapatıldı. Bu kesimde şoförler servis yoluna yönlendiriliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.