İslam Memiş: Arsa fiyatları süratle yükselecek, yeni fahiş artırıma hazır olun

Posted by

Ferdî Youtube kanalında açıklamalarda bulunan İslam Memiş, Piyasada konut üretmek için yere muhtaçlık olduğunu söyleyerek önümüzdeki günlerde yalnızca arsa fiyatları konuşulacak dedi.

“ARSA FİYATLARINA FAHİŞ ARTIRIMLAR GELECEK”

Memiş “Sıra arsa ve toprak fiyatlarındaki ranta geldi. Önümüzdeki aylarda bunu konuşuyor olacağız. Konut almayan yatırımcıların nakit parası varsa Türkiye genelinde rastgele bir yerden toprak ya da arsa almanız gerekiyor. Zira önemli bir talep artışı olacak. Emlak üretmek için toprağa gereksinim var. Arsa talebinde büyük artış olacak. Tahminimce yeni imarlar yapılacak. Bu yeni imarlarla birlikte arsa fiyatlarında da önemli bir rant, fahiş artışlar bekliyorum.

“TOPRAĞA YATIRIM YAPAN UZUN VADEDE KAZANIR”

Bilhassa önümüzdeki aydan itibaren yıl sonuna kadar arsa fiyatlarındaki fahiş artışlar konuşulacak. Önümüzdeki yıl bilhassa arsa ve tarla fiyatlarının konuşulacağı bir Türkiye karşımızda olacak. O yüzden elinizde bir ölçü paranız varsa arsa ve toprak yatırımı yapmanızı ferdî olarak önemsiyorum. Bu süreçte altın ve gümüş olarak para biriktirenler toprağa yatırım yapmalı. Toprağa yatırım yapanlar uzun vadede her şeye karşı en çok kazanan yatırımcılar olduğunu da hatırlatmak isterim.” dedi.

 

KAYNAK: HABER7

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.