Game of Thrones’un yıldızı hayranlarını korkuttu

Posted by

Ünlü oyuncu Jason Momoa’nın, “Hızlı ve Öfkeli 10” sinemasının çekimlerinde kendi motosiklet dublörlüğünü yaptıktan sonra baş travması için MRI taraması yaptırması tasalara yol açtı.

“Game of Thrones” dizisiyle ünlü olan 42 yaşındaki aktör Jason Momoa, bariz bir baş travması üzerinde testler yaparken görüldü.

Daily Mail’in haberine nazaran, Momoa’nın halihazırda “Hızlı ve Öfkeli 10” (Fast and Furious 10) sinemasının takımında yer alırken İtalya’da gerçekleşen çekimlerde dublör kullanmaması merak uyandırmıştı.

Üstüne üstlük ABD’li aktörün MRI aygıtına girdiği bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşması hayranlarını endişelendirdi.

Gönderinin altına, “omlet yapmak için biraz yumurta kırmalısınız, aile ve arkadaşlara teşekkürler” yazan Momoa’nın paylaşımına yorum yağdı. Âlâ dileklerin paylaşıldığı gönderiye dair farklı bir açıklama ise yapılmadı.

Son sinemasındaki rolü hakkında Entertainment Tonight’a konuşan aktör, “Eğlenceli, bir müddettir yapamadığım berbat adamı oynuyorum. Artık, tekrar makûs çocuk olacağım. Çok gösterişli bir makûs çocuk. Biraz gösteriş!” diyerek açıklama yapmıştı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.