Ece Erken ölen eşinin duruşmasında bayıldı

Posted by

Öldürülen eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu için görülen davanın birinci duruşmasına katılan ve mahkemede bayılan sunucu Ece Erken’in sıhhat durumuyla ilgili açıklama yapıldı.

Sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun davası Bakırköy Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülmeye başlandı.

Eşi için görülen davanın birinci duruşmasına katılan Erken, kötülük geçirerek salondan dışarı çıktı. Erken’in sıhhat durumuna ait avukatı Pırıl Erkanlı Üçgül açıklama yaptı.

“DURUŞMANIN DEVAMINI SONUNA KADAR GETİREMEDİ”

Üçgül, “Duruşmaya müvekkilim çok güç bir psikolojiyle gelmişti. Lakin sanıkların tabirleri ve olay anlatımları sırasında müvekkilimin başı dönerek düştü. Başını sandalyeye vurdu, dayanamadı. Zira söz sırasında da orta ara dayanamıyordu zati, müdahale ediyordu, yanlışsız olmadığını tabir ediyordu. En son dayanabileceği nokta bu oldu. Hasebiyle bu duruşmanın devamını sonuna kadar getiremedi. Esasen bayıldığı için kollarından kaldırarak getirdik. Art kapıdan çıkışını yaptık, çabucak yanına gitmem gerekiyor. Hastaneye yanlışsız geçtiler” tabirini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Beşiktaş Kulübü’nün eski yöneticisi, avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, İstanbul Bakırköy’de uğradığı silahlı atak sonucu hayatını kaybetmişti. Cinayet sonrası açılan soruşturma kapsamında 19 adrese operasyon yapılmıştı. (İHA)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.