Domenec Torrent: “Fırsatlar yakaladık lakin berabere kaldık”

Posted by

Galatasaray Teknik Yöneticisi Domenec Torrent, Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldıkları maçın akabinde yaptığı değerlendirmede, oyuncularının tavrından şad olduğunu belirterek, “Güzel halde fırsatlar yakaladık lakin berabere kaldık” dedi.

Spor Toto Harika Lig’in 38. ve son haftasında Galatasaray deplasmanda karşılaştığı FT Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldı. Maçın akabinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Galatasaray Teknik Yöneticisi Domenec Torrent, çok büyük bir ekibe karşı oynadıklarını belirterek, “15 maçtır kaybetmediler ve düzgün oynadılar. Rakibin oyunlarını düzgün tahlil ettik, son 5-6 maça kadar. Top çıkışını engellemek için sistemi değiştirdik. Biz de geriden güzel çıktık. Maçın birçok kısmında bunu başardık. Topa sahip olma oranımız fazlaydı” diye konuştu.

“Oyunu domine ettik”

Oyuncularının son iki maçtaki tavrından şad olduğunu lisana getiren Torrent, “Kulübümüzde özel bir devirden geçiyoruz. Son güne kadar da oyuncularım çok yeterli uğraş etti. Galatasaray’ın ismini taşıdıkları için son ana kadar çaba etmeleri gerekir. 2. yarının birinci 5 dakikasından sonra oyunu domine ettik. Net halde biraz da talihle kazanabilirdik. Değişimli halde 4-4-2 oynadık. Hoş halde fırsatlar yakaladık ancak berabere kaldık” açıklamasını yaptı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.