Çöpe Atılacak Telefonu Yeniledik!

Posted by

İkinci el telefon alırken yaşanan tuhaf olayları takipçilerimize sorduk, gelen yanıtlara bu videoda birlikte bakıyoruz. Peki ikinci el telefon alırken yaşanan güven sorununu nasıl çözebiliriz? İkinci el telefonları yenileyerek garantili bir şekilde piyasaya süren Easycep’e telefon satmaya çalışıyoruz.

Yenilenmiş telefon nedir?

Yenilenmiş telefonlar, yetkili firmalar tarafından kullanıcılardan satın alındıktan sonra hem yazılım hem de donanım bakımından teknik uzmanlarca test edilir, ardından gerekli ise orijinal parçalar ile onarımları yapılır. Dış görünüşü sıfıra yakın hale getirilir ve tüm fonksiyonları 100% çalışır halde yeniden satışa çıkarılır.

Bu cihazları yenileyen şirketlerin TİCARET BAKANLIĞI’nın verdiği yenileme tesisi lisansına sahip olmaları gerekir. Aksi halde bu yenilemeyi yapamazlar. Bu yenileme işlemini yaptığını söyleyen ve ürünü bu şekilde satan çok sayıda yer olduğunu biliyoruz. Ancak maalesef sadece birkaçı bu lisansa sahip…

Easycep de bu lisansa sahip şirketlerden biri. Yenileme tesisinde, cihazları yeniliyor, 12 ay garanti ve14 gün koşulsuz iade hakkı ile satışa çıkarıyor. Satışlar hem mağazalar hem de web sitesi üzerinden yapılabiliyor. Satışın ardından bir müşteri hizmetleri ve teknik servis desteğinin olması güzel.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.