Bu maske tanımları ile gökyüzünde parlayan yıldızlar üzere olun! İşte mesken imali cilt maskeleri

Posted by

Ev imali yüz maskeleri, anneannemizin ve büyük annemizin yaptığı ve bu mevzuda birçok ipucu verdiği bir şey. Yüz maskeleri epey yaygındır ve ağır ömür programımız nedeniyle kendimiz hazırlamak yerine her vakit hazır yüz maskelerini tercih etme eğilimindeyiz. Haberimizde kolaylıkla pak ve parlak bir cilt elde etmek için şahsî olarak denenmiş, test edilmiş ve sevilen yüz maskelerinin tanımlarını verdik. Tüm bu gereçler konutunuzda mevcuttur ve epeyce uygun fiyatlıdır. Aşağıda belirtilen bileşenler, cildin doğal olarak aydınlatılmasına yardımcı olur ve nizamlı olarak kullanıldığında, meyyit ve donuk cildin altında gizlenen sağlıklı, parlak cildinizin ortaya çıkmasına yardımcı olur.

EV İMALİ CİLT AYDINLATICI MASKE : BALLI YÜZ MASKESİ

Çok kuru bir cildiniz olduğu için cildinizi nemlendiren yüz maskeleri mi arıyorsunuz? İşte aradığınız doğal mesken imali maske. Ballı yüz maskesi ayrıyeten cildinize hoş bir ışıltı katar.

Nasıl Uygulanır?

Bir kaşık bal alın. Üzerine zerdeçal yahut süt de ekleyebilirsiniz. Bir pamuğa batırın ve pamuk yardımıyla bal maskesini tüm yüzünüze uygulayın. 20-30 dakika kadar dinlenmeye bırakın. Yüzünüzü suyla yıkayın.

EV İMALİ CİLT AYDINLATICI MASKE: YULAF VE BADEM YAĞI YÜZ MASKESİ

Yulaf olağanüstü bir eksfoliyatör olarak çalışır. Cildin bronzlaşmasına yardımcı olur ve yüzünüzdeki kiri ve yağı temizler. Badem yağı cildiniz için olağanüstü bir nemlendiricidir.

Nasıl Uygulanır?

Yulaf ve badem yağını eşit oranlarda karıştırın. Macunu yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Macunun kurumasını bekleyin ve akabinde yüzünüzü suyla durulayın.EV ÜRETİMİ CİLT AYDINLATICI MASKE: DOMATES SUYU KARIŞIMI YÜZ MASKESİ

Domates, cildiniz için olağanüstü bir bronzlaşma unsurudur. Karşılığında size pembe bir ışıltı verecek cilt ağartma özelliklerine sahiptir.

Nasıl Uygulanır?

Taze hazırlanmış bir domates püresi yapın. Bunu tüm yüzünüze uygulayın. Kurumasına müsaade verin. Yüzünüzü suyla durulayın.EV ÜRETİMİ SİVİLCE YOK EDEN MASKE: BAL VE SÜT KARIŞIMI YÜZ MASKESİ

Süt âlâ bir paklık unsurudur. Tekrar çiğ süt olduğundan emin olun. Çiğ sütün sivilceleri tedavi ettiği ve kiri çıkardığı da bilinmektedir. Süt ayrıyeten cildi tonlandırır ve cilt rengini güzelleştirir.

Nasıl Uygulanır?

Ham bal – 1 yemek kaşığı, Çiğ süt – 1 çay kaşığı

Tüm gereçleri karıştırın ve bu ballı yüz maskesini tüm yüzünüze uygulayın. 20 dakika bekletin ve soğuk suyla durulayın. Süt ve bal yüzü nemlendirir, sivilcelerin güzelleşmesine yardımcı olurken, krem ​​ölü hücreleri yok eden hafif bir eksfoliyan vazifesi görür.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.