Bir vakitler çok ünlüydü… Bağımlılıklarını bırakan Hayden Panettiere hayata döndü

Posted by

“Heroes” dizisindeki Claire Bennet karakteriyle tanınan 32 yaşındaki aktris Hayden Panettiere, geçmişte ilaç ve alkol bağımlılığı ile uğraş ederken yaşadığı zorlukları anlattı.

ABD’li oyuncu Hayden Panettiere birinci sefer, mesleğine ve neredeyse hayatına neredeyse mal olan ilaç ve alkole olan bâtın bağımlılığından kelam etti.

People’da yer alan habere nazaran, “Kendimi yok etme döngüsü içerisindeydim” diyen aktris, “Dünyanın doruğundaydım ve onu mahvettim” diyor.

Bağımlılıklar ve doğum sonrası depresyonla yıkıcı bir uğraş verdiğini anlatan Panettiere, tabana vurduğunu düşündüğünü fakat sonra açılan tuzaklı kapıları keşfettiğini söyledi.

Eski sevgilisi Wladimir Klitschko’dan Kaya isimli 7 yaşında bir kızı olan oyuncu, son 5 yıldır etkin bir projede yer almadı.

“İKİNCİ BİR TALİHİM VARMIŞ ÜZERE HİSSEDİYORUM”

Geçen yıl hem travma tedavisi hem de yatarak tedavi gören oyuncu, “Kendime çok emek verdim ve inanılmaz dürüst olmaya istekli olmam gerekiyordu” diyor.

Artık toparlayan ve “Scream” sinemasında Kirby Reed karakterini tekrar canlandırmak için sete geri dönen Panettiere, Ukrayna için para toplayan yardım kuruluşu Hoplon International ile de çalışmaya başladı.

Panettiere, ayıklığa ve mutluluğa giden seyahatini “Bu kolay olmadı ve birçok iniş ve çıkış yaşadım. Lakin başıma gelen en berbat şeylerden bile pişman değilim. İnanılmaz derecede başarılı ve ikinci bir bahtım varmış üzere hissediyorum” dedi.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.