Berna Burçin Çakır Artaş’ın otellerinin satış ve pazarlama yöneticisi oldu

Posted by

25 yıldır turizm dalında vazife alan Berna Burçin Çakır, bundan bu türlü Artaş Grubu’nun her geçen yıl  sayısını artırdığı konaklama tesislerinin satış ve pazarlamasını üstlenecek.

Hem İstanbul hem Kayseri’de 5’i otel 2’si rezidans olmak üzere, lüks otel segmenti Collection’ı da içeren 7 adet Radisson  markasının akabinde, Artaş İnşaat bünyesine    İstanbul’da 2 adet Mövenpick  Living  markalı  rezidans daha  kattı.

Bundan bu türlü Artaş İnşaat’ın inşaatını yapıp işletmeciliğini üstlendiği  konaklama tesislerinin satış ve pazarlamasını Berna Burçin  Çakır üstlenecek.

Artaş İnşaat Turizm Satış & Pazarlama Yöneticiliği vazifesine getirilen Çakır, mesleğine 1997 yılında  Color Hotel’de başladı  ve çabucak akabinde Crowne Plaza İstanbul’da devam etti. Sonrasında sırasıyla Polat Renaissence İstanbul ve Ramada Plaza İstanbul’da Küme Satış Koordinatörlüğü de dahil çeşitli misyonlarda bulundu. Çakır en son 15 yıl boyunca vazife aldığı WOW İstanbul Hotels & Convention Center’da Satış & Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’nı üstlenmişti.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.