Bakan Özer’den yeni eğitim öğretim yılı bildirisi

Posted by

Bakan Özer’in açıklamaları şu halde;

Değerli Öğretmenler, Sevgili Öğrenciler ve Değerli Veliler,
 
2022-2023 eğitim öğretim yılını başlatmış olmanın sevinci, heyecanı ve mutluluğuyla sizleri selamlıyorum.
 
Eğitim hayatına yeni başlamış tüm öğrencilerimize ortamıza güzel geldiniz diyor, eğitim seyahatlerinin başarılı ve hoş geçmesini diliyorum.
 
Ulusal Eğitim Bakanlığı olarak değerli öğrencilerimizin geleceğe gerçek emin adımlarla yürümesi ve daha yeterli bir eğitim alabilmesi için bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz, edeceğiz…
 
Gayemiz, her bir çocuğumuzun kendi potansiyelini gerçekleştirebilmesi ve üretken bir birey olabilmesi için eğitim imkânlarından eşit ve adil bir halde yararlanmasını sağlamaktır.
 
Bu amaç doğrultusunda yenilenmiş, düzgünleştirilmiş ve güçlendirilmiş okul iklimiyle yeni eğitim öğretim devrine güçlü bir formda hazırız.
 
Pahalı Öğretmenler,
 
Geleceği inşa edecek çocuklarımızın yetişmesinde en büyük emeği ve hissesi olduğuna inandığımız siz bedelli öğretmenlerimizin ebediyen yanında ve en büyük destekçisi olmaya devam edeceğiz.
 
Sevgili Öğrenciler,
 
Dinlenmiş ve tazelenmiş olduğunuzu umuyorum. Artık tüm ilgi, heyecan ve azimle öğrenme seyahatinizi sürdüreceğinize inanıyorum.
 
Bu hislerle 2022-2023 eğitim öğretim yılımızın ülkemize ve milletimize iyi olmasını diliyor, eğitim ailemize sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.