53’lük dede Acun Ilıcalı’nın torunu Begüm büyüdü! Bakın torunuyla ne paylaştı? Annesi Banu’nun ikizi

Posted by

3 evlilik yapan ve bu evliliklerden 4 kızı olan Acun Ilıcalı, tüm çocukları ile tatil yapıyor. Kızlarını yanında alan Ilıcalı’nın torunu Begüm ile olan fotoğrafı da beğeni yağmuruna tutuldu. Attığı her adımla magazin gündeminden düşmeyen Ilıcalı, toplumsal medya hesabından minik torunu Begüm’ü paylaştı. Torunu bakın kime benziyor?

ACUN ILICALI KIZLARI VE TORUNUYLA TATİLDE

Şeyma Subaşı’ndan boşandıktan sonra 23 yaşındaki Ayça Çağla Altunkaya ile bir arada olan 53 yaşındaki Acun Ilıcalı, kızları ile birlikte tatilin tadını çıkarıyor. Geçen yıllarda torun sahibi olan Ilıcalı, büyük kızı Banu’dan olan torununu birinci kere toplumsal medya hesabından yayınladı.

TORUNU BEGÜM ANNESİNİN KOPYASI

Kızlarına olan sevgisi ile bilinen Ilıcalı, torun memnunluğu da yaşadı. Birinci eşi Seda Başbuğ’dan olan kızı Banu geçen yıllarda Efe Ceyhun ile dünya konutuna girmişti. Bu evlilikten bir kız çocuğu olan Banu Ilıcalı, kardeşleri ve babasıyla birlikte şimdilerde tatil yapıyor.

TORUNUNU PAYLAŞTI TOPLUMSAL MEDYA YIKILDI

Begüm isminde bir torunu olan Acun Ilıcalı, torununu toplumsal medya hesabından paylaştı. Minik Begüm’ü görenler gözlerine inanamadı. Herkes “Maşallah” yorumu yaparken, Begüm’in anne benzerliği ise gözlerden kaçmadı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.